Tetaş Holding Binası

Online Satışda Tetaş A.Ş Devrimi Başlattı.

Firma Kataloğu

Kataloğumuzu indirin

Online Satışda Tetaş A.Ş Devrimi Başlattı.

www.e-tetas.com Online Tekstil Marketiniz…

 

 

Türkiye’de Tekstil Ve Konfeksiyon denince aklınıza gelen ilk isim olmak için çalışıyoruz! Türkiye’de Tekstil Ve Konfeksiyonyedek parçanın online adresi, en hızlı büyüyen Tekstil ve Konfeksiyon Online Satış Sitesi e-tetas.com, 10.000 ‘e yakın yedek parça ve makine’yi  müşterilere ulaştırıyor. Binlerce üyeye, en iyi Tekstil ve Konfeksyion yedek parça ürünlerini en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyor ve Türkiye online tekstil alışveriş siteleri arasında hızla zirveye yükseliyor.

Türkiye’nin bir çok ilinde bulunan mağazalarıyla bir çok model ve markayı bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesine sahip olmanın yanı sıra sizlere hem bütçenize hem de zamanınızdan tasarruf ettirmektedir.

e-tetas.com‘da dünyaca ünlü Tekstil Ve Konfeksiyon makinalarının,orjinal ve muadil, eşdeğer ürünlerden yan sanayi ürünlere kadar onbinlerce ürünü bulabilirsiniz. Online Tekstil Ve Konfeksiyon siteleri arasında hızla yükselmekte olan, en sevilen ve en güvenilen online tekstil, konfeksiyon ve yedek parça alışveriş sitesi olmayı hedefleyen e-tetas.com, kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşamanızı hedefliyor. Bu yüzden özel geliştirdiği alt yapısı ve ödeme sistemleri ile sizlere keyifli bir alışveriş hizmeti sunmaktadır.

 

TETAŞ İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır © 2021

Web Tasarım ARA