Firma Kataloğu

Kataloğumuzu indirin

 

 

 

 

 

Tetaş Şirketler Grubu’nun en eski ve köklü şirketlerinden Tetaş İç ve Dış Ticaret A.Ş., 1982 yılında konfeksiyon makineleri sektörüne hizmet vermek amacıyla, İstanbul’da kurulmuştur.

Tetaş İç ve Dış Ticaret AŞ., bugün, 394 kişiye yaklaşan  profesyonel çalışanıyla, birçok sektörde ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Tetaş İç ve Dış Tic. A.Ş., deneyimli kadrosu ve teknolojik alt yapısı ile geçmişten günümüze birçok ürün grubunu tek bir şemsiye altında toplamıştır.

Müşteri odaklılığı felsefesiyle, uzun yıllar boyunca tedarikçi ve müşterileri ile güvene dayanan iş birlikteliğini başarı ile yakalamış, sektöründe ilk ve tek kurumsal firmadır.

Perakende ve toptan satış ekipleri ve teknik servis kadrosuyla, İstanbul’da Hadimköy merkez olmak üzere Merter ve Bayrampaşa’ da 2 şubesi Ankara, Bursa, İzmir,  Denizli , Gaziantep olmak üzere

5 farklı şehirde şubesi mevcuttur. Yurt dışı satış ekibiyle de birçok ülkeye satış pazarlama faaliyetlerinde bulunarak bayilikler oluşturmaktadır.

 

Vizyonumuz;

Pazarda katma değer yaratan, şeffaf, öncü, vazgeçilmez bir iş ortağı olmak.

 

Misyonumuz:

Kazanımlarımızı müşterilerimiz, müşterisi olduklarımız, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve içinde yer aldığımız toplum ile paylaşmada örnek kurum olmak.

 

Hedeflerimiz:

Şeffaflaşmak, pazarlamada lider ve örnek kurum olarak, pazarda kalıcı konuma gelmek.

 

Kalite Politikamız:

  • Kalite sistemini tüm çalışanların katılımı ile desteklemek ve sürekli geliştirmek.
  • Çevreye saygılı, kullanıcısına güven veren ürünlerimizi müşteri istekleri doğrultusunda geliştirmek.
  • Müşterilerimize uluslararası kabul görmüş standartlarda ürün sunmak.
  • Müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sunmak
  • Her çalışan için görev ve sorumluluğunu müşteri ile yapılan anlaşmalardaki talepleri karşılayacak sonuçlara ulaştırmak. Yani her çalışan için,yaptığı işin kalitesinden ve doğru uygulanmasından sorumlu olmak.
  • Şirketimizin mevcut durumu ile ilgili fırsat, tehdit, zayıf ve güçlü yönleri değerlendirerek risk analizi yapmak ve çıkan sonuçlara göre hedefler belirlemek.
  • Tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla birlikte karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışmak ve verimliliğimizi arttırmak.
  • Ülkemiz mevzuatlarına, yasal gerekliliklere ve uluslararası anlaşmalara uymak.

 

 

TETAŞ İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır © 2021

Web Tasarım ARA