Firma Kataloğu

Kataloğumuzu indirin

 

 

 

www.e-tetas.com Online Tekstil Marketiniz…

Türkiye’de Tekstil Ve Konfeksiyon denince aklınıza gelen ilk isim olmak için çalışıyoruz! Türkiye’de Tekstil Ve Konfeksiyonyedek parçanın online adresi, en hızlı büyüyen Tekstil ve Konfeksiyon Online Satış Sitesi e-tetas.com, 10.000 ‘e yakın yedek parça ve makine’yi  müşterilere ulaştırıyor. Binlerce üyeye, en iyi Tekstil ve Konfeksyion yedek parça ürünlerini en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyor ve Türkiye online tekstil alışveriş siteleri arasında hızla zirveye yükseliyor.

Türkiye’nin bir çok ilinde bulunan mağazalarıyla bir çok model ve markayı bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesine sahip olmanın yanı sıra sizlere hem bütçenize hem de zamanınızdan tasarruf ettirmektedir.

e-tetas.com‘da dünyaca ünlü Tekstil Ve Konfeksiyon makinalarının,orjinal ve muadil, eşdeğer ürünlerden yan sanayi ürünlere kadar onbinlerce ürünü bulabilirsiniz. Online Tekstil Ve Konfeksiyon siteleri arasında hızla yükselmekte olan, en sevilen ve en güvenilen online tekstil, konfeksiyon ve yedek parça alışveriş sitesi olmayı hedefleyen e-tetas.com, kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşamanızı hedefliyor. Bu yüzden özel geliştirdiği alt yapısı ve ödeme sistemleri ile sizlere keyifli bir alışveriş hizmeti sunmaktadır.

Tekstil ve Konfeksiyon Yedek Parça

Tekstil Ve Konfeksiyon yedekparça ihtiyaçlarınızı online sitemizden karşılama fikri size garipmi geliyor? Firma, firma dolaşarak zaman kaybetmeden , size en yakın bayimiz yada şubelerimiz’den  binlerce müşterisi gibi siz de  alışverişinizi online olarak yapıp, paranızdan ve zamandan tasarruf sağlayın. Çalışma şartlarına göre en çok ihtiyaç duyulan organ makine iğnelerishima seiki merdane lastiğileke çıkartma sıvılarımeto etiket makinelerikumaş etiketlerdijital baskı makinesi yedek parçaları, mobilya tutkallarıofis ve kırtasiye ürünleri gibi işiniz için ihtiyaç duyduğunuz binlerce Tekstil Ve Konfeksiyon parçalarını uygun ödeme koşullarıyla bir tık yanınızda

Orjinal Yedek Parça ve Yan Sanayi Yedek Parça

Tekstil Ve Konfeksiyon makineleriniz için yedek parça ürünlerinin alışverişi, en çok hassasiyet isteyen alışveriş türlerinden biridir. Gerek bütçe, gerek teknik donanım, gerekse orjinal yedek parça ve yan sanayi yedek parça onlarca alternatif arasından karar vermek, ihtiyaçlara en uygun ürünü satın almak zordur.  e-tetas.com geliştirdiği teknoloji ile doğru parçayı bulmak ve farklı alternatifler arasından en iyi seçimi yapmayı basit arayüz ile kolaylaştırıyor. Anlaşılabilir kategori yapısı ve filtreleme ile satın alınan parçanın  %100 uyumlu olmasını sağlıyor. Orijinal ürün ve garantileriyle, e-tetas.com güvencesinde alışveriş fırsatınız varken farklı yerlerde zamanınızı boşa harcamayın, evden, işden ve akıllı telefondan tek tıkla güvenli alışveriş yapma keyfini yaşayın.

 

TETAŞ İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır © 2018

Web Tasarım ARA